Відеозйомка та фотозйомка


Фото- та відеозйомка в Києві - найважливіші елементи будь-якого заходу. Кожний з нас бажає зберегти фотографії заходу. Або відео, на якому ти, як кінозірка в центрі уваги. Адже все це - спогади про яскраву подію у Вашому житті. І так важливо, щоб фото-оператор і відео-оператор були професіоналами і зробили все максимально якісно, «підловили» і не упустили яскравий момент, важливі рукостискання, красивий спіч, курйозну ситуацію, смішну гримасу.

Якщо говорити про фотозйомку в Києві, то хороших фотографів з красивими сайтами і роботами як на глянцевих журналах безліч. А ось фотографів, які здатні зловити несподівані емоції, щиру посмішку, не так вже й багато. У нас якраз такі фахівці.

Потрібна студійна фото зйомка - будь ласка, виїзна студія - будь ласка, репортажна зйомка - будь ласка, кліп, фільм, відео презентація, фотокнига, відео-запрошення - так будь ласка!

За відео зйомкою, як за процесом, звичайно, кроїться безліч дрібниць.

Якщо потрібен відео кліп про корпоратив, тімбілдінг, презентацію, церемонію нагородження, ювілей, то тут впорається 1-2 відео оператора, залежить від кількості учасників заходу - 20 або 150 чоловік. Відео зйомка відбувається на самому заході, і кліп монтується протягом 5-10 днів після організації заходу.

Якщо ми знімаємо фільм про компанію або керівника компанії, і це відео буде показано на заході, то підготовчий і знімальний процеси починаються задовго до самої події. І закінчується знімальний процес мінімум за місяць до заходу, так як монтаж відео матеріалу вимагає часу. А головне, в такому процесі бере участь не 1-2 відео оператора, а ціла група з 3-10 різних фахівців, залежно від цілей, масштабу, кількості учасників, локації, складнощів, нюансів і різних деталей.

Чому варто замовити захід «під ключ» у нас:

Правильно поставлені цілі перед фото і відео операторами, які працюють на вашому заході, гарантують очікуваний результат.

Відео операторами в Києві себе називають всі, у кого є навіть найпростіша камера. У наших фото і відео операторів сучасна фототехніка, тому й результат чудовий.

Наші фото і відео оператори - креативні творчі люди. Вони не тільки грамотно захоплять і покажуть суть заходу, але своєю роботою завжди знайдуть і підкреслять родзинку вашого колективу або вашої події.

Досвід роботи та професіоналізм наших фото і відео операторів гарантують чіткість, злагодженість в роботі, і як наслідок - якість.

Отже, правильно поставлені цілі, сучасна фототехніка, творчий підхід і професіоналізм наших фото і відео операторів - запорука якісних яскравих спогадів про ваш захід.


Find Us Now