Транспорт, зустріч делегацій


Організація трансферу «під ключ»

Трансфер вже давно став звичною і необхідною послугою при замовленні заходів «під ключ».

Ми радо зустрінемо компанії, які приїжджають в Київ на конференцію, тренінг, щорічні зібрання, наради в поєднанні ділового заходу з корпоративом чи урочистою церемонією.

При організації ділового заходу для груп з іншого міста або країни, які прибули до Києва, ми надаємо своєчасну подачу транспорту, комфортний переїзд з аеропорту в готель, з готелю в аеропорт і по місту.

Ми використовуємо трансфер, коли зустрічаємо делегації в аеропорту, проводимо оглядові екскурсії містом, тімбілдінг або корпоративний захід за містом.

Чому трансфер замовляють у нас:

Трансфер організований спеціально для Вашої компанії враховує Ваші вимоги та особливості заходу. Маршрут, час, вид і характеристика транспорту, клас автівки, кількість місць – всі Ваші бажання заздалегідь враховані.

Комфорт. Немає черг і довгих очікувань. Скільки разів чи чекали таксі і стояли в автобусній черзі, щоб дібратися з аеропорту в готель? Замовте комфортабельний автобус, який буде очікувати Вашу компанію в зручному місці – не варто мучити себе і свої гостей.

Безпека. У нас працюють виключно досвідчені водії. Для великої відстані обов’язково будуть надані 2 водія. Автомобілі і автобуси регулярно проходять технагляд. Ми надаємо надійний і безпечний трансфер.

Не буває курйозних ситуацій. Наш транспорт завжди подається завчасно. Автопарк чималий, тому заміна одного автобуса на інший чи одного авто на інше, такого ж класу – це не проблема.

Статус і рівень компанії. При прийомі закордонних гостей або делегацій з інших міст України - трансфер буде організований на високому рівні. Ми зустрінемо, розмістимо і відвеземо в будь-яку точку міста. Для VIP гостей, топ-менеджерів, директорів ми запропонуємо автомобілі представницького класу. Якщо Ви не представляєте свого заходу без лімузину, давайте обговоримо, який саме лімузин Вам потрібен.

Замовляйте у нас захід «під ключ», Ви отримаєте трансфер згідно Ваших вимог.


Find Us Now