Технічне забезпечення

Технічне забезпечення може включати в себе дуже багато чого, починаючи від звукового, світлового, мультимедійного обладнання, закінчуючи багатоярусними сценами і обладнанням для синхронного перекладу. Все залежить від формату і масштабів заходу.

Найчастіше на заходах потрібні такі види обладнання:

Звукове обладнання

Світлове обладнання

Спец ефекти

Мультимедійне обладнання

Обладнання для синхронного перекладу

Сценічне обладнання

Плануючи захід, важливо заздалегідь визначитися з приміщенням. Відштовхуючись від залу, кількості учасників і формату заходу, важливо коректно запланувати, яке саме потрібно обладнання, його потужність і можливості.

На першому етапі спілкування з клієнтом ми задаємо під час інтерв'ю окремий ряд питань, що стосується технічного забезпечення.

Важливо відразу з'ясувати мету заходу, формат, кількість учасників, розміри приміщення, заплановану завантаженість обладнання і необхідні потужності. Правильно оцінивши ситуацію, можна сказати, на чому є можливість і сенс заощаджувати, а на чому ні в якому разі економити не можна.

А як важливо перевірити обладнання перед заходом! Ми завжди це робимо. Це запорука успішного івенту. Адже хриплячий мікрофон або несправна колонка можуть все зіпсувати.

Генеральна репетиція, прогін програми, тестування, контроль своєчасної доставки - все це гарантує, що відео з'явиться на екрані вчасно, презентація відкриється, звук буде чистим, сцена безпечною і т.д.

З технічного забезпечення на кожному заході працюють технічні фахівці, але івент-менеджер повинен розбиратися в цих питаннях, щоб на першому етапі спілкування з клієнтом задати правильні питання, оцінити обсяги звуку, потужність світла, оцінити можливість виконання райдера артиста на конкретному майданчику, розміри екранів, кількість кавових машин і т.д.,

Тому не економте на технічному забезпечення, це запорука успішного заходу.

Прислухайтеся до фахівців і Ваш захід пройде на вищому рівні!


Find Us Now