Організація та проведення шоу програми


Зараз складно уявити будь-яку урочисту подію без яскравого наповнення - шоу програми. Це складова завжди формується після визначення цілей замовника, переваг колективу та його бажань.

Ми знаємо точно - замовляючи шоу програму, Ви очікуєте зануритися в світ чародійства, творчості і перетворити своє свято на незабутню подію на все життя.

Що мі пропонуємо при організації шоу програм?

Наша компанія ZEФIR Event Studio пропонує вам величезний вибір артистів найрізноманітніших жанрів:

танцювальні пари і цілі колективи,

вокалісти та музичні групи,

акробатичні номери,

вогняні шоу,

танцюючі художники і ще багато цікавого та незвичайного.

Організація шоу програм - це не просто освіжити вечірку декількома номерами. Це підібрати саме тих артистів, які створять ідеальну атмосферу на Вашому заході.

Також це можуть бути хостес у вигляді мімів або живих скульптур, які зустрічатимуть, і розважати гостей ще до початку банкету..

Вони подарують не тільки гарний настрій, але й чудові фото з ними (які співробітники неодмінно з задоволенням завантажуть в facebook, twitter та інших соціальних мережах).

Гарантуємо якість.

Замовити шоу програму в Києві звичайно можна в багатьох агентствах, дана послуга досить популярна. Але професіоналізм у підборі творчих виступів можуть гарантувати далеко не всі.

Вам не хотілося б зіпсувати свято виступом танцюристів, які не відчувають ритм або вокалістом, якому ведмідь наступив на вухо, заощадивши на вартості послуги?

Ми працюємо тільки з перевіреними артистами. Вони знають свою справу. Вони люблять свою справу. Найважливіше для них - це захоплення, оплески і визнання глядачів.

Етапи організації шоу програми.

  1. Підготовка шоу програми нами передбачає також перевірку і попередній перегляд творчих номерів і костюмів задовго до урочистого дня. Таким чином ми впевнені в якості нашої послуги, в нашому ведучому, в артистах, в програмі.
  2. Також івент-менеджер обов'язково повинен переконатися в наявності достатній кількості місця на майданчику для програми, перевірити гримерку.
  3. І звичайно ж, завершальним етапом є проведення шоу програм. Це контроль прибуття артистів, часу на підготовку їх до виступу, і, звичайно ж, якості виступу.

Find Us Now