Політика захисту особистої інформації

Політика конфіденційності сайту zefir-event.com відповідає законам України, що відповідають за захист конфіденційної інформації, з Законом «Про захист персональних даних» №2297-VI від 20.12.2012 року.


Адміністрація сайту zefir-event.com зобов’язується не передавати третім особам інформацію про користувачів і приймати всі можливі міри для запобігання втрати конфіденційної інформації.


Тим не менш, бувають ситуації, за які адміністрація сайту zefir-event.com не несе відповідальність. Ми не можемо гарантувати збереження конфіденційної інформації користувачів під час її передачі, так як дані проходять поза зоною нашого контролю. Тому в даному випадку адміністрація сайту не може відповідати за можливі збитки, причинені користувачу.


Крім того, хочемо звернути вашу увагу, що на нашому сайті встановлені аналізатори. Які збирають дані про поведінку користувача на сайті. Ми даємо гарантію, що вся отримана інформація буде використана виключно для маркетингових досліджень. Ця інформація необхідна нам для покращення юзабіліті сайту і підтримки його правильної роботи.

Find Us Now