Запрошення, послуги поліграфії


Організація заходу - складний і трудомісткий процес. Він складається з таких важливих складових, як визначення локації для проведення, зміст програми, забезпечення харчування, сценарний план, технічне забезпечення та багато іншого. Але є складові, завдяки яким відчувається стиль, формат, тенденції заходу.

Друкована продукція, що супроводжує захід

запрошення,

презентації,

додаткові матеріали,

постери,

афіші,

навігація (якщо захід проходить на великій території).

Спеціально розроблені поліграфічні матеріали формують і надають враження про все, що буде відбуватися на заході.

Починаючи з виготовлення запрошень і банерів, закінчуючи нанесенням лого компанії або лого події на одяг, посуд, сувенірну продукцію.

Ви привернете увагу гостей на свій бренд за допомогою поліграфії, що в черговий раз підкреслить статус, рівень компанії та захід.

Спеціально розроблений стиль і лого власне самої події може бути чудовим подарунком для Ваших співробітників. Одяг, ручки, щоденники з фірмовим логотипом об'єднують колектив і навіть зміцнюють командний дух.

Тільки уявіть собі, як запрошений на захід гість буде рахувати дні до заповітної дати, коли отримає від вас оригінальне запрошення! Або Ваші гості будуть приємно здивовані, коли отримають стильний подарунок з логотипом вашої компанії або з логотипом заходу!

Фірмовий стиль в поліграфії – забезпечення іміджу

Замовити запрошення і поліграфію в Києві можна в комплексі, замовляючи у нас захід «під ключ». Наші дизайнери розроблять неординарні постери, стильні бейджи і фірмову атрибутику, а також спільно з івент-менеджером створять належне оформлення та стиль заходу.

Вам не потрібно витрачати час на пошуки поліграфістів та друкарів, довго пояснювати, яким має бути ваш фірмовий стиль або яке запрошення вам потрібно в Києві, в якій колірній гамі. Івент-менеджер, коли працює над вашим проектом «під ключ», відповідає за своєчасну готовність всіх складових, насичений зміст програми і досягнення поставлених цілей перед заходом, тому в процесі підготовки надає завдання всім виконавцям, також і дизайнерам, і поліграфістам, контролюючи їх виконання.

Поліграфічні послуги - це великий шматок роботи при підготовки заходу, який вимагає часу. Не забувайте, що фірмовий стиль потрібно розробити завчасно, а ще дуже важливо подумати, як «цим просочити захід», як крем просочує торт. Від кожного шматочка торта - післясмак. Ось що робить фірмовий стиль івенту - залишає післясмак.

А про родзинку вашої події ми подбаємо.