Організуємо під ключ


ZEФIR Event Studio пропонує організацію заходів під ключ в Києві та за кордоном:

Організація бізнес-заходів: тімбілдінг, конференції, форуми, круглі столи, семінари, тренінги, зустріч делегацій.

Корпоративи.

Урочисті події: нагородження, презентація, церемонія, випускний вечір, фестиваль.

Розважальні програми

 
Чим ми відрізняємося від конкурентів? Наша основна відмінність у підході та досвіді. Ставимо перед собою мету - організувати стильний захід. Саме такий, який піде на користь вам і вашому бізнесу. Захід, який представить вас в найвигіднішому світлі.

 
«Дякую ZEФIRу, що зробили це за нас. Розважальна програма привела до нас багато нових клієнтів. У ресторані був повний аншлаг. Каса збільшилася в 1,5 рази. Все пройшло на високому рівні.»
  

К. Заєць, адміністратор loung - cafе LaMajor.

Наші особливості:

Унікальний креатив. У нас немає стандартних пропозицій і шаблонів. Після спілкування з вами ми розробляємо пропозицію відповідно для вашої компанії.

Варіативність.  На першому етапі роботи ви БЕЗКОШТОВНО отримуєте 2-3 концепції вашого заходу. Виконавці та майданчики для кожної концепції попередньо заброньовані. Також ми уточнюємо вартість послуг на дату проведення. Звісно, вибрана концепція буде доопрацьована з урахуванням ваших побажань.
Дізнайтеся більше про нас  і про наш підхід до роботи.

Практичність. Просто назвіть бюджет вашого заходу, і ми вам підкажемо 3-5 витратних статей, які можна зробити краще і дешевше.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, озвучте бюджет вашого заходу і отримаєте цікаву комерційну пропозицію.