Замовити виступ зірки


У кожного з нас є улюблені артисти, вітчизняні чи зарубіжні. Багато хто готовий віддати великі гроші за квиток на концерт, щоб наживо побачити свого ідола. А як щодо виступу артиста безпосередньо на вашому дні народженні? А на корпоративі фірми? Запросіть артистів на своє свято!

Майже всі естрадні виконавці виступають на корпоративах та інших заходах. Задоволення це не з дешевих, але воно того варте.

Так, ваша подія набуває унікальності і особливого статусу.

На який захід варто запросити зірку:

Корпоратив

Презентація

Відкриття (наприклад, закінчення будівництва та відкриття коттеджного містечка або торговельно-розважального комплексу)

Церемонія

Концерт

Фестиваль

Випускний

Ювілей

Розважальна програма після бізнес-заходу

Скільки коштує замовити зірку?

Проведемо невеликий лікбез по ціноутворенню «зіркових» послуг.

Нам часто телефонують із запитаннями: «а скільки коштує виступ такої-то зірки? Відповідь потрібна зараз, ми плануємо бюджет на захід, тільки з датою ще не визначилися. »Або« дайте нам до вечора ціни на ось цих виконавців» і список в додатку на 20-30 зірок.

Замовити зірку на свято, корпоратив. Наскільки це просто і швидко?

Артист ніколи не спілкується з клієнтами особисто. Для цих цілей у нього є директор, продюсер або маркетинговий директор. Ми телефонуємо директору артиста, повідомляємо важливу інформацію про захід (про це нижче), дізнаємося всі деталі з перших вуст. Іноді відповідь дають відразу, іноді через 2-3 дні. Від чого ж це залежить?

Важливо розуміти, що запрошуючи зірку на захід, ви замовляєте послугу ексклюзивну, не масову, і в індивідуальному порядку. Це не товар, який можна вибрати за прайсом, де ціна фіксується, наприклад, на сезон. Вартість такої послуги залежить від багатьох факторів і обговорюється індивідуально.

Протягом року вартість виступу одного і того ж артиста буде змінюватися, вона залежить від:

сезону

завантаженості артиста, концертного графіку

кількості бажаючих замовити його на одну і ту ж дату

маркетингової політики артиста або колективу

концертної програми (з балетом, без балету, з шоу, без шоу і т.д.)

Яка інформація необхідна від вас?

Запитуючи вартість виступу конкретного артиста, обов'язково повідомте точну дату виступу, час, місце, бажану програму, формат заходу, кількість гостей.

Не забувайте, також, що вартість виступу, наприклад, у вересні цього року ніколи не можна порівнювати з вартістю у вересні, наприклад, минулого чи позаминулого року. Як правило, вартість збільшується, адже артист росте і розвивається, росте його популярність, з'являється дорогий балет, дорогі костюми і нові шоу в його програмі.

Якщо ваш знайомий вам сказав, що замовити зірку дуже просто і у нього на корпоративі 2 місяці тому виступав такий-то виконавець за такі-то гроші, це зовсім не означає, що ви можете вносити в свій кошторис заходу озвучену вашим знайомим вартість. Треба зробити запит і уточнити:

Чи вільний на вашу дату і час потрібний вам артист.

Який у вас захід - формат, кількість людей, майданчик, хто замовник.

Яку програму необхідно відпрацювати. Наприклад: 2 виходи по 2 композиції в рамках загального великого концерту або відпрацювати 2 блоки по 45 хвилин.

Технічний і побутовий райдери

Коли замовляєте артиста – пам’ятайте про райдер.

Технічний Райд - це документ, в якому детально, професійно, чорним по білому написані всі технічні вимоги, які повинен виконати замовник: яку надати сцену і як її обладнати - звук, світло, напруга, аж до кількості розеток. Підписується між замовником і виконавцем.

Побутовий райдер - це такий документ, в якому детально описані всі вимоги до побутових умов, в яких тимчасово перебуватиме артист, працюючи для вас. У простих побутових райдерах вказані вимоги по гримерці і харчуванню. Підписується між замовником і виконавцем.

Коротше кажучи, сумлінне виконання райдерів коштуватиме грошей.

З нашого досвіду можемо сказати, що райдер збільшує вартість роботи артиста на 30% -60%.

Замовити зірку на день народження. Або на будь-яку іншу подію. Як це зробити.

По-перше, визначтеся з датою і кількістю людей.

По-друге, визначтеся з артистом, якого ви хочете бачити на своєму заході.

По-третє, надішліть нам у довільній формі запит на організацію заходу «під ключ» із зазначенням всіх деталей і побажань.

По-четверте, отримайте від нас комплексну пропозицію, де буде запропоновано місце проведення, концепція заходу, а також надана свіжа інформація про вартість виступу бажаного артиста.

Плануючи захід, не забудьте замовити виступ артиста, особливо популярного, медійного, так би мовити «обличчя з екрану». Це прекрасна ідея для корпоративу будь-якої успішної компанії, будь це новорічний корпоратив або 10-тиріччя фірми.

Ваші співробітники, партнери і всі присутні буквально відчують рівень і статус вашої компанії. Ви будете солідно виглядати в їхніх очах і, в черговий раз, підкреслите, що справи у вашої компанії йдуть як найкраще.


Find Us Now