Екскурсії по Києву та Україні


Кого мають зацікавити екскурсійні програми в Києві?

Ми розуміємо, що екскурсії потрібні не кожній компанії, яка замовляє захід. Екскурсійні програми цікаві гостям Києва, а не його мешканцям.

Компанії, які приїжджають до Києва на ділові зустрічі та заходи, які ми організуємо «під ключ», майже завжди бажають подивитися місто, познайомитися з ним.

Які бізнес заходи можуть логічно поєднуватися з екскурсією по місту?

Делегація

Круглий стіл в Києві

Конференція в Києві

Тренінг в Києві

Семінар, форум в Києві

Тімбілдінг в Києві

Презентація в Києві

Корпоратив в Києві

Щорічні збори в Києві

Такі заходи проходять протягом кількох, мінімум 2-3-х днів.

Екскурсія Києвом на автобусі, зазвичай, знайомить наших гостей з містом в перший день їхнього візиту. Тривалість від 3-4 годин(мінімально) і цілий день, все залежить від того, скільки часу Ви можете виділити на це задоволення.

Як ми складаємо оптимальний маршрут екскурсії.

По-перше, маємо зазначити, що оглядова екскурсія Києвом не є окремою послугою, яку ми пропонуємо. Коли ми організовуємо захід «під ключ», ми органічно вписуємо в бізнес подію програму дозвілля для наших гостей.

Наприклад, якщо ви плануєте провести в Києві конференцію або круглий стіл, або щорічні збори для всіх підрозділів своєї компанії, ми запропонуємо вам трансфер, поселення, перекладачів, конференц зал, мультимедійне обладнання, поліграфію, організоване харчування. Якщо формат проекту передбачає або вимагає проведення корпоративу в кінці бізнес заходу, ми займемося і його організацією. Автобусна екскурсія Києвом буде логічно вписана в програму як час дозвілля для гостей Києва та попередньо з вами узгоджена.

Ми заздалегідь продумаємо маршрут, що буде цікавий вашій аудиторії, врахуємо формат заходу та попередньо узгодимо з вами і вашими бажаннями.

Які акценти мають екскурсійні програми?

Звичайно, важливо побачити головні визначні пам'ятки міста, і ви їх побачите, але залежно від ваших бажань ми можемо креативно збагатити ваше знайомство з містом.

Для любителів незвичайного і екстремального - підземні катакомби, польоти над Дніпром і стрибки з пішохідного мосту.

Для любителів релігійних пам'яток ми запропонуємо насичену програму по святинях землі Київської і за її межами.

Якщо Вам цікава висока мода, ми складемо шопінг-маршрут Києвом і залучемо стиліста-шопера для роботи з групою.

Розбавити екскурсію можна дегустаціями, майстер класами, квестами і т.д.

Чому екскурсійну програму замовляють у нас.

Ми креативно підходимо до будь-якої частини програми вашого заходу. Для нас немає дрібниць у роботі.

Ми максимально правильно намагаємося підібрати транспорт саме для вашої компанії і ваших цілей.

Стосовно гідів наша думка, що це не просто охайно одягнена людина, яка вміє виразно говорити, а людина, котра має знати цікаві факти, які не так просто знайти, бути «ходячою енциклопедією», а найголовніше – має бути закоханим у свою роботу, своє місто і свої слухачів. Ось з такими гідами ми і працюємо.

Так, до речі, якщо ви приїхали до нас з іншої країни, не говорите українською або російською, не хвилюйтеся. У нас є фахівці, які проведуть екскурсію англійською або на іншими іноземними мовами.

Ми не пропонуємо стандартних рішень, ми створюємо індивідуальні проекти, які розроблені саме для вашого колективу.

Екскурсія впишеться в ваш захід, з якою б метою ви не приїхали в Київ, і залишить приємні спогади і барвисті фотографії для кожного з гостей.

Як замовити екскурсійну програму для вашого заходу в Києві.

По-перше, визначтеся з форматом заходу.

По-друге, заплануйте дати візиту в Київ і кількість людей.

По-третє, надішліть нам у довільній формі запит на організацію заходу «під ключ» із зазначенням мети заходу, дат проведення, всіх деталей і побажань: скільки учасників, типи розселення, які сервіси потрібні і т.д., а головне - коли і яку екскурсію бажаєте.

По-четверте, отримаєте від нас комплексну пропозицію, де буде запропонована концепція і попередня програма всього заходу з його діловою частиною, розважальної частиною і програмою дозвілля - екскурсією по Києву, де будуть чітко описані послуги, що надаються в рамках регламенту всього заходу.


Find Us Now