Бізнес вечеря з партнерами і Урочисте підведення підсумків року. Компанія УРАО.

Задача:

Ми отримали термінове замовлення від компанії УРАО на організацію бізнес вечері з партнерами, проведення урочистого підведення підсумків року. Цей діловий і урочистий захід мав відбутися 26.12.12 з 17:00 до 24:00.

Ціль заходу – подякувати партнерам за роботу на протязі року, урочисто відзначити окремих співробітників і компанії в цілому, та «закріпити» слова вдячності святковим концертом.

Захід мав розважити, здивувати, заохотити та й взагалі бути сюрпризом для всіх гостей.

Замовник звернувся до нас за два тижні до корпоративу. На жаль, в грудні місяці таке замовлення як «на вчора», так як всіх артистів та місця проведення починають бронювати ще у вересні! Ще раз звертаємося до всіх замовників, що чим раніше звернутися в івент-агентсво, тим більше ідей ми можемо здійснити і витрати на проведення заходу будуть менші. Ми швидко зрозуміли задачу і запропонували 2 концепції. Діяти і приймати рішення потрібно було швидко. Клієнт молодець, відповів на пропозицію так швидко, як її і отримав.

Олена, івент-менеджер

Дата проведення:

26.12.12

Кількість учасників:

40 чоловік

Місце проведення:

Ресторан Царград

Час проведення:

с 17:00 до 24:00

Захід:

Бізнес вечеря з партнерами

Відгук замовника про захід

Маю сказати, що захід помістив в себе і ділову, урочисту зустріч з партнерами та й розважальну програму для всього колективу.

Сподобалося все. Офіційна частина – динамічна, легка, незатягнута. Неочікувана шоу програма в кінці заходу: ілюзіоніст, таких фокусів я раніше не бачив. Яскравий виступ артистів.

Хочу подякувати івент-менеджеру Олені, яка з розумінням віднеслася до вимог.

Програма була продуманою, різноплановою, чітко організованою.

Фінансовий директор Геннадій Анатолійович.

Зала ресторану була досить просторою, було місце і для шоу програми, і для експромтів. Хід подій в деталях розкривати не будемо, але програма була багата видовищними номерами.

Досвідчений мікромаг кожному приділив час, здивував спритністю рук найбільших консерваторів, а найбільш наполегливих та допитливих навіть чогось і навчив.

 

  

Кожен колектив індивідуальний. Має свою особливість, саме тому всі заходи не схожі між собою. Красиво і креативно ми провели нагородження підсумків року. А ось після шоу-програми колектив показав свої таланти. Пісень знають стільки і голоси такі, що можна на «Голос Країни» гуртом відправляти. Для всіх і для нас це було неочікувано. Добре, що ми до обладнання і технічної частини заходу відносимося з підвищеною увагою. Ми маємо і багату музикальну бібліотеку і якість звуку на рівні. Гості виривали один у одного мікрофон, а «мінусовок» у нашого діджея вистачило б не на один вечір і не на один колектив.


Find Us Now