Розробка сценарію заходу

Сценарний план – основа успіху заходу.

Для того щоб захід не перетворився на звичайне застілля, а учасникам було що згадати про минулий захід, хід дій повинен бути ретельно спланований за допомогою сценарію або сценарного плану. Добре продуманий, оригінальний, індивідуально розроблений сценарій заходу - вже 50% успіху Вашої події. Саме тому ми настільки старанно працюємо над його створенням.

Найчастіше замовляють сценарій для корпоративу. Але спираючись на наш досвід, сценарій потрібен для будь-якого формату події. Тімбілдінг, презентація, церемонія нагородження, і навіть конференція та круглий стіл потребують чітко спланованого сценарного плану і таймінгу.

Складові сценарія.

Якщо говорити, наприклад про сценарій корпоративу, то це не просто перелік конкурсів, ігор, які складають розважальну програму. Для нас кожен раз це створення чогось нового. Це творчий процес, який має такі складові:

Ідея або стиль. Уся подія підпорядковується певній темі, яка супроводжує учасників до кінця вечора і проявляється в дрес-коді, змісту активностей, музиці і навіть у меню.

Родзинка. Це те, чого не було у жодного колективу раніше і ніколи не повториться. Адже кожен колектив індивідуальний.

Таймінг. Наш сценарний план завжди розписаний до хвилини і враховує перекури, промови, 5-ти хвилинки і т.д., це важливо, тому що вечір повинен пройти ідеально, і ми все повинні встигнути.

Правильно підібраний ведучий - креативний, артистичний, ерудований, досвідчений, енергійний, елегантний, бере активну участь у підготовці заходу.

Враховуючи всі складові, Ви отримуєте якісний і продуманий сценарій проведення заходу. Це може бути як сценарій розважального заходу, так і сценарій урочистого заходу, як сценарний план корпоративу, так і тімбілдінгу.

Як формується вартість сценарію заходу?

Звичайно, можна просто замовити сценарій свята, але це не дасть того ефекту, який Ви отримуєте від усієї послуги в комплексі. Крім того, мало хто буде працювати з чужим сценарієм. У Києві вартість сценарію варіюється, при цьому хтось працює по так званим «сценаріям з інтернету», тобто безкоштовним і його це влаштовує, а дехто готовий платити за унікальний сценарний план .

З кожним наступним замовленням ми розробляємо нову концепцію, цікаві «фішки», неординарні тематики. Отримати неповторний сценарій тематичного заходу можливо лише у професіоналів, які не тільки вкладають душу в улюблену справу, а й відповідають за результат. Звернувшись в наше агентство, над Вашим сценарієм буде працювати ціла команда, що складається з креативних, ініціативних і досвідчених фахівців.

На що звертаємо увагу?

При підготовці сценарію заходу ми звертаємо особливу увагу на такі деталі:

кількість учасників,

вікова категорія,

процентне співвідношення чоловіків і жінок,

побажання і переваги колективу,

досвід минулих заходів і т.д.

Ми проводимо ціле «розслідування», перед тим як приступити до написання сценарію, так як цінуємо і поважаємо індивідуальність кожного колективу.


Find Us Now