Zefir Event Studio запрошує на роботу

Робота у нас вимагає дисципліни і відмінних організаторських здібностей, креативного мислення, уваги до дрібниць, відповідальності за себе і свою команду.

Якщо ви відповідальні, комунікабельні, готові працювати на результат і маєте здорові амбіції, у нас є що Вам запропонувати.

Наша компанія має відмінну репутацію на ринку, багате портфоліо клієнтів і велику кількість напрацювань.

Організація бізнес-заходів і дозвілля – одна з найбільш цікавих тем: робота з професіоналами з різних областей, яскраві, корисні, дуже часто «смачні» знайомства і гарний дохід.

Напишіть нам. Можливо, ми шукаємо один одного?

Івент агентство повного циклу ZEФIR event studio (www.zefir-event.com) запрошує на роботу івент-менеджера.

Вимоги:

Вища освіта, досвід роботи івент-менеджером від 2-х років, відмінні комунікативні і організаційні навички, вміння швидко знаходити інформацію, досвід створення презентацій і комерційних угод, робота з клієнтом, досвід організації бізнес-заходів – конференції, семінари, виставки, вміння працювати в команді, грамотні письмова і усна російська, українська та англійська мови (можливо інша іноземна мова), володіння офісним пакетом MS Office, дисциплінованість, уважність, відповідальність, знання ринку івент-послуг.

Додатково заохочується: досвід пошуку клієнтів, активні продажі.

Зайнятість: повний або неповний робочий день

Спеціалістам будуть запропоновані конкурентні умови оплати праці. Надсилайте резюме (за адресою) з поміткою готовий працювати дистанційно, повний/неповний робочий день та очікувана заробітна платня.

Розкажiть нам про себе
Вітається коротка розповідь про себе:

*ПIБ:

*Телефон:

E-mail:

Резюме до 250 КБ:
Find Us Now