Марія

івент-менеджер

початку організація заходів була для мене просто хобі, для душі. Але з часом я зрозуміла, що хочу зробити хобі своєю професією. І тепер кожен день власним досвідом підтверджую чудову фразу: «На роботу - як на свято!». Кожен проект сприймаю як нову можливість для спілкування, розвитку та отримання досвіду.

Олена

івент-менеджер

Задоволення, що відчуваєш після вдало проведеного заходу ні з чим не можна порівняти. Одні з найяскравіших спогадів часто пов'язані саме з почуттям задоволення від успішного подолання складних завдань. Найкращий показник того, що ти знаходишся на вірному шляху.

Вікторія

менеджер по роботі з клієнтами

Кожна подія - це особлива історія, яку потрібно правильно відчути і відтворити. Не буває однакового підходу до всіх, я підбираю окремий ключик до серця кожного Замовника. Найголовніше для мене - виправдана довіра Клієнта, який у результаті співпраці отримає, дійсно, якісний івент.

Ксенія

івент-менеджер

Коли чуєш і розумієш бажання Клієнта – цілі стають спільними. Індивідуальний і відповідальний підхід до організації на всіх етапах планування і координування івента, оптимізація бюджету – ось компоненти ідеального проекту. А системне мислення і креативний підхід допомагають мені досягти поставлених цілей.

Олена

івент-менеджер

У роботі для мене немає закритих дверей або непереборних вершин. Розробити унікальну концепцію, підібрати вдалу локацію, скласти детальний таймінг, бути уважною до дрібниць - це те, що в мене виходить. А моя творча натура допомагає зробити все це креативно і цікаво.

Марія

івент-менеджер

Підготувати ідеальний захід, провести його на рівні, зрозуміти, що хоче Клієнт, генерувати яскраві ідеї, зібрати в команду відповідальних виконавців, контролювати що відбувається на заході кожну хвилину. Люблю поєднувати креативний підхід і вміння раціонально вирішувати задачі, які виникають.

Костянтин

дизайнер

У сучасному світі, правильне позиціонування - один з головних факторів успіху. Саме з цим завданням я справляюся, створюючи якісний дизайн. Необхідно приділити увагу всьому, від шрифту на бейджах учасників, до кольорової гами костюмів артистів. Прикрашу будь-який захід.

  

  

Костянтин

фото-відео-звуко-режисер

Кожен проект, кожне замовлення, чи то відео-фото зйомка, створення фільму, кліпу, ролика - це творчий процес. Завдання № 1 - почути Клієнта, його бажання, і звичайно, з успіхом, швидко та якісно втілити їх у життя.

Максим

технічне забезпечення

Для бездоганного заходу необхідно якісне, перевірене обладнання: мультимедійне, для синхронного перекладу, звукове, світлове і т.д. Я підбираю обладнання, що максимально відповідає специфіці заходу, що робить Вашу подію відповідною сучасним трендам.

Микола

ведучий, режисер

Елегантний, як рояль, інтелігентний ведучий, який вміє поєднувати тонкий гумор і "екологічно чисту" манеру ведення. Втім, і спортивне минуле легко вгадується в його силуеті. Така "суміш" інтригує глядача і допомагає з інтересом і користю проводити час на будь-якому світському заході.

Андрій

сценарист, ведучий

Бути ведучим для мене більше, ніж робота. Мої золоті правила:
1. Індивідуальний підхід і унікальний сценарій. Я навіть свої сценарії не повторюю, це нудно.
2. Якість, а не кількість. Завжди працюю з душею.
3. Посмішка обов'язкова. Як вихованець КВК, завжди роблю ставку на гумор і імпровізацію.

Юлія

керівник проектів

Люблю порядок, увагу до деталей, точність і коли все йде за планом. Ідеальний, продуманий захід - це результат. Люблю чути від Клієнта спонтанну подяку, коли він на заході підходить і дякує, а головне, захоплюється роботою команди. Люблю нашу команду, це по-справжньому зосереджені люди і кожен з них - особистість.

Zeфir - організація заходів під ключ

Можливо, ви поставили собі питання: «Чому Zефіr?». Це, швидше, назва для кондитерської, ніж для event-агентства.

Дозвольте пояснити.

Створюючи event-studio, ми ставили перед собою завдання організовувати дійсно стильні заходи. Саме такі, які принесуть користь Вам і Вашій компанії та які представлять вас у найбільш вигідному світлі.

При чому тут зефір? А це ласощі зрідні нашим заходам - дуже смачні, легкі і майже єдині, що є корисними.

Для найвибагливіших гурманів

Ніяких шаблонів і стандартних пропозицій. Кожен захід ми розробляємо виключно під вашу задачу, кожен етап підготовки погоджується з вами. Ніяких неприємних сюрпризів, накладок та розчарувань.

Тільки добірні інгредієнти

Згуртована команда, організованість, передбачливість, відповідальність і пунктуальність.

І як результат →

Неперевершений смак і користь

Ви отримуєте гідний і стильний захід, до якого і комар носа не підточить. Гості в захваті, ви приймаєте заслужені компліменти.

Наш підхід до роботи

Як організована наша робота?

1. Через наш сайт ви залишаєте замовлення на проведення заходу (заповнюєте бриф або вносите дані в просту форму на сайті). Також можливо зробити замовлення за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з вами протягом години і задаємо додаткові запитання. Питання побудовані таким чином, що дуже часто сам замовник починає точніше розуміти, що йому насправді хочеться.
Дуже важливо, щоб Ви відповіли на всі питання, адже тільки так ми зможемо зрозуміти, що вам потрібно, і підготувати для вас гідну пропозицію.

3. Через 2-3 дні ми висилаємо вам 2-3 концепції, їх попередню вартість. Остаточну вартість заходу ми зможемо повідомити лише після того, як ви визначитеся з концепцією і ми уточнимо всі деталі.

2-3 дні ?! Чому так довго?

Підготовка концепцій для заходу - це серйозна робота, яка включає в себе не тільки креативні ідеї. Адже до кожної концепції потрібно запропонувати майданчики для проведення заходу, підібрати виконавців, уточнити наявність тієї чи іншої апаратури. А для цього необхідно зробити не один десяток дзвінків і попередньо забронювати артистів, ведучих, майданчики та обладнання на дату проведення вашого заходу.

Концепція заходу потрібна швидше? Телефонуйте, вирішимо.

 
Чим відрізняється концепція від програми заходу?

Концепція - це загальна ідея, формат. Це наша пропозиція для вас, після вивчення її, ви оціните наші можливості, а ми зрозуміємо ваші потреби.

Програма заходу розробляється на основі затвердженої концепції. Це чіткий, покроковий план дій.

4. Ви обираєте одну із запропонованих концепцій, якщо необхідно, вносите свої зміни. Узгоджуємо всіх учасників, реквізит, апаратуру.

5. Підписуємо договір і ви вносите передоплату за проведення заходу.

6. Розробляємо сценарій заходу, який ви затверджуєте.

7. Займаємось підготовкою до заходу: погоджуємо час, репетируємо, перевіряємо все, навіть, наявність гримерки для акторів і її стан. Кожен етап заходу ми погоджуємо з вами.

8. Перед заходом перевіряємо майданчик, ще раз уточнюємо всі організаційні питання.

9. Проводимо захід. Контролюємо кожен етап – все повинно йти чітко за планом, хвилина в хвилину.

Клієнти цінують нас, тому що

Нас цінують за швидкість. Можемо в мінімальні терміни розробити, організувати індивідуальний захід на найвищому рівні.

Наші заходи клієнти згадують з вдячністю, незалежно від того, чи то був тренінг, чи семінар або корпоратив.

Ми надійні і відповідаємо за результат. Перевіряємо все, і на все закладаємо 20% запасу міцності. У нас не буває затримок, конфузів і несподіванок.

Всі заходи налагоджені як годинник, хвилина в хвилину. Не раз, навіть, самі артисти дивувалися наскільки точна наша робота, їм подобається такий підхід.


Find Us Now