Місця проведення заходів


Якщо Ви вирішили провести тімбілдінг або корпоратив, семінар чи конференцію, Вам необхідно в першу чергу визначитися з місцем проведення заходу - майданчиком, на якому все буде відбуватися.

Які можуть бути місця та майданчики?

ресторан,

готель,

конференц-зала,

заміський комплекс,

концерт хол,

виставковий центр,

відкриті майданчики для проведення заходів.

Найменувань багато, але це все ще не повний список. А на кожен з них Ви знайдете незліченну кількість варіантів в Києві.

Коли Ви знайшли, здавалося б, привабливі варіанти, як зрозуміти чи гарна там кухня, який рівень обслуговування, чи справна техніка. Всі ці деталі можна дізнатися тільки відвідавши ці місця. І не просто зайти, а скоштувати страву, протестувати персонал в дії, побачити конференц зали, звукове та світлове обладнання в роботі. Майданчики для проведення свят або бізнес заходів потрібно досконально вивчити.

Як знайти кращі місця для проведення свят?

У нашій базі знаходяться кращі майданчики Києва. Вони розділені по класах і ціновим категоріям. Ми знаємо про них все, ми бували на цих локаціях, знайомі з їхніми менеджерами та адміністраторами. Ми в найкоротші терміни підберемо найбільш точний варіант для Вас за місцем проведення свята.

Але для того щоб підібрати для Вас майданчик для проведення заходу нам в першу чергу необхідно знати:

Дату проведення заходу

Кількість учасників

Формат заходу (цей пункт включає ряд питань)

Уподобання в розміщенні майданчика в Києві або за його межами

Ми підберемо Вам кращий варіант місця проведення свята або ділової конференції та візьмемо на себе всі організаційні питання.


Find Us Now