Ведучий заходу


Так як майже кожен захід супроводжується куражем, неофіційною обстановкою і вживанням алкоголю, має бути людина, яка буде направляти колектив в потрібному напрямку. Ось головне завдання ведучого корпоративного або святкового заходу.

Ведучий на корпоратив

Універсальність. Ця людина має поєднувати в собі і професійні навички, і відчувати покликання для цієї роботи. З одного боку, хороший ведучий повинен мати в своєму арсеналі невичерпний запас жартів, ігор, конкурсів. З іншого, він має відчувати аудиторію, розуміти, що сподобається аудиторії, а що буде просто нетактовно. Адже кожен колектив - це окремий світ зі своїми законами і правилами, зі своїми неформальними лідерами. Важлива витривалість і зосередженість протягом усього вечора.

Харизма. Також невід'ємною частиною будь-якого ведучого є харизма. Саме вона допомагає йому сподобатися публіці, зарядити її та утримати увагу.

Імпровізація. І, звичайно ж, ведучий повинен вміти імпровізувати. Крім написаного сценарію трапляються непередбачувані ситуації та побажання клієнта, і тільки професіонал своєї справи зможе делікатно, дотепно і легко з ними впоратися.

Ось такий ведучий перетворить саму звичайну корпоративну вечірку в феєричне, незабутнє свято, яке всі співробітники з вдячністю згадуватимуть ще довгий час. Тому, замовляючи ведучого на корпоратив, а особливо на новорічний корпоратив (адже як зустрінеш новий рік, так його і проведеш), переконайтеся, що він саме той, хто підійде Вашому колективу.

Ведучі заходів - всі різні, і не можуть однаковою мірою підходити до кожного свята. Існують універсали звичайно, але їх не так вже й багато. Є ведучі, які гарні на корпоративах, є ведучі дитячих свят, а є статні, елегантні ведучі урочистих заходів. Вони повинні володіти шармом, добре поставленою мовою, і прекрасним зовнішнім виглядом. Такі люди часто потрапляють в об'єктиви телекамер, ведуть концерти, випускні, весільні церемонії і т.д.

Фактори підбора ведучого.

Так як список ведучих нашого агентства дуже великий, ми підбираємо кілька варіантів для Вас, відштовхуючись від багатьох факторів:

мета заходу,

колектив і його багатогранність,

вартість,

побажання клієнта і т.д.

І рекомендуємо тільки тих, у кому впевнені на 100%.

Послуги ведучого на ювілей

Дуже популярний ведучий не тільки на весіллях і корпоративах, але і на днях народженнях і ювілеях. Ведучого на ювілей вибираємо з тих «універсалів», які здатні провести будь-який захід і будуть на ньому добре виглядати. Адже ювілей складається з двох частин: урочистої і застільної. Тому замовляючи ведучого на ювілей, враховуйте багатозадачність Вашого заходу.

А краще довіртеся професіоналам своєї справи – івент агентству, яке надає дані послуги і зацікавлене лише в якісному виконанні роботи.


Find Us Now